About Me

Cześć!

Profesjonalny Hodowca kotów rasy Devon Rex

 

Wychowywanie się razem ze zwierzętami jest jednym z bardziej cenionych przeze mnie doświadczeń, bo to właśnie one po części ukształtowały mnie jako człowieka i pozwoliły kochać bardziej. Koty okazały się moimi ulubionymi futrzastymi towarzyszami, a z czasem wymarzyłam sobie kota rasy, która idealnie wpasuje się w nasze – ludzkie – potrzeby.

Lata temu trafiłam na nieznaną mi jeszcze rasę Devon Rex, inteligentną i mającą wszystkie te cechy, które dopełniały mój dom oraz codzienność. Szybko znalazłam tego „jedynego”, który podbił moje serce, a sam obdarował dużą miłością. Kotek rasy Devon Rex został nabyty z prawami hodowlanymi z hodowli zarejestrowanej w FPL. Imię, które otrzymał w domu to NEKO.

Moim celem było zostać Hodowcą kotów rasowych w przyszłości. Zdobywając wiedzę teoretyczną i praktyczną u boku Hodowcy innej rasy kotów, stawałam się coraz bardziej gotowa na podjęcie tak ważnej decyzji w moim życiu która zbliżała się w momencie gdy Neko zakradł się w moją codzienność, jednak na jej początek zdobyłam się dopiero w momencie, w którym Neko nas opuścił. Pozostawił jednak po sobie wiele miłości, a dała ona początek naszej Hodowli.

Z miłością i starannością dążymy do profesjonalizmu w dziedzinie hodowli kotków rasy Devon Rex. Z kotami tej rasy mamy szczęście współistnieć już od 17 lat, lecz na spełnienie swego zamiłowania, zdecydowaliśmy się kilka lat później. Nasza mała Hodowla pełna miłości, pasji i szacunku do życia nosi przydomek Hasu’Neko, znamionuje on Kwiat lotosu (Hasu) nazywany kwiatem życia. W religii buddyjskiej lotos uważany jest za symbol narodzin i ściśle wiąże się z nieśmiertelnością.

In memoriam Neko ♥

Za kulisami

Obejrzyj nasze koty

Ne

Find Together

Szukasz kociego przyjaciela?