Contact

Skontaktuj się

(+48) 578 666 432

devonrexkoty@gmail.com

Najczęstsze Pytania

Jaki jest zakres cen?

Wszystko zależy od konkretnego kota oraz celu. Naturalnie do pieszczenia na tzw. kolanka będzie tańszy niż w opcji hodowlanej. Dokładną cenę staramy się dobierać indywidualnie.

Czy po adopcji można liczyć na pomoc?

Staramy się jak najlepiej potrafimy  towarzyszyć i służyć radą każdemu kto wdraża swojego kociego pupila do nowego domu. Otrzymują państwo także pełen pakiet naszego wsparcia, informacji i wiedzy nie tylko do momentu opuszczenia przez koty Hodowli.

Nie znam się na rasie, co muszę wiedzieć?

Na naszym blogu co jakiś czas pojawiają się nowe informacje i ciekawostki odnośnie Devonów. Podstawowe informacje znajdują się jednak w pozycji „O Rasie”, znajdującej się w górnym menu.

a Kot posiada wszystkie niezbędne dokumenty?

Tak, kot przy wydaniu posiada cały komplet dokumentów świadczących o jego pochodzeniu, książeczkę zdrowia z wpisami o szczepieniach i odrobaczeniu potwierdzone wpisami weterynaryjnymi, jeśli jest taka konieczność także posiada inne dokumenty weterynaryjne czy np. paszport niezbędny do podróżowania poza granice Polski. Kot ma także zaaplikowany chip podskórnie. Wraz z nim wydawana jest umowa, wyprawka i wszelakie pomocne instrukcje dla dbających o zdrowie nowego przyjaciela, członka rodziny.